Направете го светот поздраво место

Ние сме професионални CE & FDA Маска Фабрика и Трговија на големо

Голема количина | Брза испорака | Висок квалитет на осигурување

Хируршки и граѓански маски

Маски за N95 & KN95, маска за еднократна употреба, маски против прашина за секојдневна употреба

Откривање на нуклеинска киселина

Медицинска фармацевтска смеса за чистење на геловитици од одделение за комплет за откривање на нуклеинска киселина

Фабричко здружение

Ние работиме со многу кинески медицински фабрики и производители за да ги обезбедиме сите производи што ви се потребни

Брза испорака и одговор

Голем износ на инвентар

Ги имаме сите производи што ви се потребни!

Ајде да се бориме заедно со СОВИД-19

Ние соработуваме со кинеската локална самоуправа и медицинските добавувачи и фабрики за да обезбедиме сеопфатна и квалитетна медицинска опрема за странски купувачи и дилери.

Зачувај до

15%

За големи нарачки на големо

Контрола на квалитетот

Како можеме да го гарантираме квалитетот?

Имаме многу врски со локалните фабрики и производители и преземаме строг избор за воздржаните добавувачи за да се осигураме дека секој чекор го исполнува нашиот стандард од суровината избрана за производство на крајниот производ.

Со свои експерти за R&D, со неисправна стапка на нашиот производ е помала од 1% и секој производ има CE или FDA сертификат.

24/7 Поддршка за разговор во живо

Разговор со експерт

Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, како што се хируршка маска, граѓанска маска, побезбедни голи, заштитна облека или термометар. Ве молиме контактирајте со нашиот експерт за повеќе информации.

Телефон / Whatsapp

+8613877101221

Локација

Шангај, Кина
Гуангкси, Кина

Е-пошта

Часови за чување

МФ: 08:00 - 17:00
СС: 9 часот наутро - 16 часот

Контактирајте не

ние сме професионална фабрика која произведува висококвалитетни хируршки и граѓански маски на големо за клиенти.  
mk_MKМакедонски јазик
en_USEnglish afAfrikaans arالعربية aryالعربية المغربية asঅসমীয়া azAzərbaycan dili azbگؤنئی آذربایجان belБеларуская мова bg_BGБългарски bn_BDবাংলা boབོད་ཡིག bs_BABosanski caCatalà cebCebuano cs_CZČeština cyCymraeg da_DKDansk de_DEDeutsch dzoརྫོང་ཁ elΕλληνικά eoEsperanto es_ESEspañol etEesti euEuskara fa_IRفارسی fiSuomi furFriulian gdGàidhlig guગુજરાતી hazهزاره گی he_ILעִבְרִית hi_INहिन्दी hrHrvatski hsbHornjoserbšćina hu_HUMagyar hyՀայերեն id_IDBahasa Indonesia is_ISÍslenska it_ITItaliano ja日本語 jv_IDBasa Jawa ka_GEქართული kabTaqbaylit kkҚазақ тілі kmភាសាខ្មែរ knಕನ್ನಡ ko_KR한국어 ckbكوردی‎ loພາສາລາວ lt_LTLietuvių kalba lvLatviešu valoda ml_INമലയാളം mnМонгол mrमराठी ms_MYBahasa Melayu my_MMဗမာစာ nb_NONorsk bokmål ociOccitan pa_INਪੰਜਾਬੀ nl_NLNederlands pl_PLPolski psپښتو pt_PTPortuguês rhgRuáinga ro_RORomână ru_RUРусский sahСахалыы skrسرائیکی zh_CN简体中文 viTiếng Việt uz_UZO‘zbekcha urاردو ukУкраїнська ug_CNئۇيغۇرچە tahReo Tahiti tt_RUТатар теле tr_TRTürkçe tlTagalog thไทย teతెలుగు ta_INதமிழ் szlŚlōnskŏ gŏdka swKiswahili fr_FRFrançais mk_MKМакедонски јазик

Пин тоа на Pinterest